67 288 180
67 288 180

Kā sagatavoties redzes lāzerkorekcijai ārkārtas situācijas laikā

Pašizolācijai ir priekšrocības plānojot redzes lāzerkorekciju.

Pēdējās nedēļas ir viesušas daudzas izmaiņas ikdienas rutīnā, jo ierastās steigas vietā šobrīd ir pašizolācija, distancēšanās un attālinātās aktivitātes irburtiski  pārņēmušas visu ikdienu.

Līdz ar ārkārtas situāciju valstī ir ieviesti daudzi ierobežojumi gandrīz visās nozarēs, skarot arī veselības jomu un redzes aprūpi, t.sk. redzes korekcijas operācijas ir pārtrauktas uz nenoteiktu laiku, bet pacientu pieņemšanā ir viestas vairākas izmaiņas.

Lai nešķistu, ka šis laiks ir veltīgs – esam apkopojuši 3 veidus, kā jau tagad var sagatavoties redzes lāzerkorekcijai. Izpildot šos soļus, pēc ierobežojumu atcelšanas atliks tikai veikt operāciju, lai acīm atgrieztu spēju skaidri redzēt bez brillēm vai kontaktlēcām.

Atpūtini acis no kontaktlēcām!

Pirms redzes lāzerkorekcijas (gan pirms pirmsoperācijas izmeklējuma, gan pirms operācijas) 7-10 dienas no vietas nedrīkst lietot kontaktlēcas, lai acis atgūst dabiskos rādītājus, un izmeklējuma laikā iegūtie dati būtu pilnībā precīzi, garantējot operācijai maksimālu rezultātu.

Klīnikas pieredze rāda, ka tieši kontaktlēcu nelietošana ir būtiskākais faktors, kas daudziem liek pārplānot redzes korekciju no pāris nedēļām līdz pat vairākiem mēnešiem uz priekšu. Īpaši, kad runa ir par profesionālajiem sportistiem, aktieriem, teātra māksliniekiem, u.c. profesiju pārstāvjiem, kuriem kontaktlēcas ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa.

Lai arī kāda būtu bijusi ikdiena pirms pašizolācijas un šķēršļi kontaktlēcu nelietošanai – šis ir īstais brīdis, kad atpūtināt acis, un būt gatavam redzes lāzerkorekcijai.

Veic pirmsoperācijas izmeklējumu!

Vienīgais veids, kā patiešām pārliecināties, vai operāciju ir iespējams veikt, kādu rezultātu var sasniegt un kā ieplānot pēcoperācijas periodu, ir veikt pirmsoperācijas izmeklējumu. Ir daudz brīva laika? Šis ir ideāls brīdis, lai pārbaudītu savas acis!

Protams, var daudz lasīt, klausīties vai meklēt informāciju internetā, bet ir jāatceras, ka katrs cilvēks ir unikāls, un to ietekmē gan acu rādītāji (mīnusi, plusi, radzenes biezums un izliekums, u.c.) gan vecums, dzīvesveids un citi faktori. Jāatceras, ka arī ne visiem var veikt operāciju. Vairāk piemēru lasiet šeit: https://www.tvnet.lv/6811978/redzes-lazerkorekcija-vai-un-kad-ir-ta-verts.

Pirmsoperācijas izmeklējuma laikā tiek iegūti visi nepieciešamie rādītāji operācijai. Ja izmeklējuma rezultāts ir pozitīvs, operāciju ir iespējams veikt kaut nākamajā dienā, bet kopumā to var plānot tuvāko 6 mēnešu laikā bez nepieciešamības veikt atkārtotu vizīti. Pieteikties izmeklējumam ir iespējams jau tagad zvanot 67 288 180.

Neesi pārliecināts par izmeklējumu? Notestē sevi attālināti!

Neesi drošs vai atbilsti kritērijiem, lai veiktu redzes lāzerkorekciju? Noskaidro to pats 2 minūšu laikā! Viss, kas nepieciešams, ir tikai telefons vai dators.

Pirmā līmeņa diagnostiku ir iespējams veikt patstāvīgi, aizpildot īpaši veidotu testu par savu acu veselību, kā rezultātā var noskaidrot vai atbilsti kritērijiem veikt pirmsoperācijas izmeklējumu, vai tomēr vispirms ir nepieciešama vispārēja pārbaude pie acu ārsta.

Lūk arī tests: www.acuklinika.lv/veseliba.

Atnāc uz konsultāciju, mēs pastāstīsim vairāk

Piesakies konsultācijai