67 288 180
67 288 180

Atsauksmes

Brilles biju nēsājis ne pārāk ilgi – kopš universitātes 1. kursa (1998.) līdz kādam 2007. gadam. Redze bija pasliktinājusies līdz -1,75. Sākumā brilles likās stilīgs aksesuārs, bet, jo vairāk valkāju, jo biežāk sāka traucēt un tracināt.
Visvairāk brilles traucēja manam hobijam, kas saistīts ar aktīvu būšanu pie dabas. Lietainās un mitrās dienās brilles regulāri aizsvīda, tāpat traucēja aktīvai atpūtai, kas saistītas ar ūdeņiem. Acis nogura visu dienu braucot mašīnā, kļuva sausas un grauza.. Tā nu vienu pēcpusdienu braucu mašīnā, acis grauza, berzēju tās un šķendējos, un braucot piezvanīju uz Dr. Lūkina acu klīniku. Tā bija ceturtdiena. Uzreiz vienojāmies par pirmo pārbaudes vizīti nākamajā pirmdienā (jau pēc 4 dienām), pirmdienas vizītē atzina mani par labu esam operācijas veikšanai un operāciju nozīmēja jau pēc 2 dienām.
Pēc 2 dienām ap 15:00 jau gulēju mazajā istabiņā ar sazāļotām acīm. Sabijies, protams. Pēc pus stundas bija jāliekas uz galda. Atnāca pats Dr. Lūkins, nodeva instrukcijas un ķērās pie darba. 15 minūtes stresa un viss bija sadarīts. Pieceļoties no galda, bija stipri izplūdusi bilde, bet es ar savām acīm un bez brillēm varēju saskatīt, cik rāda pulkstenis virs operāciju zāles durvīm. Nākamā ļoti pozitīvā emocija bija iemest brilles lielajā stikla akvārijā – pie citām dažāda dizaina atstātajām brillēm… uz visiem laikiem!!! Pirmo vakaru pavadīju mierīgi, dodot acīm minimālu slodzi. Redze lēnām skaidrojās. Nākamajā dienā bija 1. pēcoperācijas vizīte. Kontaktlēcu izņēma, rētaudus novērtēja, atzina, ka viss ir kārtībā. Nedēļu bija jāpilina antibiotikas + 30 dienas mākslīgās asaras, un pats labākais – kad Tu no rīta pamosties un redzi visu HD kvalitātē!
Sākumā dažas nedēļas mijkrēslī šķita, ka grūti ko saskatīt, bet tas pārgāja. Dažas nedēļas ļoti spilgtas likās pretim braucošo automašīnu tālās gaismas, arī tas pārgāja.
Kādēļ izvēlējos Dr. Lūkina klīniku un ne “ekskursiju uz Lietuvu” (atsauksmes labas par abām vietām)?
1) Pirms manis dažāda vecuma paziņas bija taisījuši operāciju (vienam bija 45 gadi un – 6,5 (operācija 2003. gadā)).
2) Cenā jau iekļautas visas pēc operāciju pārbaudes gada garumā.
3) Iesniedzu VID’ā izrakstīto rēķinu, saņēmu atpakaļ IIN pilnā apmērā 1 reizē bez daļas summas pārcelšanas uz nākamo gadu, jo operācija tika noformēta kā plānveida.
Visus + un – saliku un secināju, ka starpība starp LV un LT nemaz nav tik būtiska, lai tērētu savu laiku braucieniem uz LT.
 
Paldies un lai veselība dakterim un visai komandai!!!

Gatis Tillers

Ja būtu zinājusi, ka tik vienkārši notiks operācija un atveseļošanās, to būtu izdarījusi pāris gadus ātrāk, tiklīdz redze bija nostabilizējusies.

Uztraukums, protams, bija liels, vienīgais jautājums bija, vai redzēšu vispār, pēc operācijas :)) Tomēr atsaucīgais personāls un detalizētais līgumam pievienotais apraksts uztraukumu mazināja. Atbildes saņēmu uz visiem jautājumiem. Neparasti, ka jau nākošajā dienā pietiekami skaidri varēju redzēt, joprojām sajūta, ka nēsāju lēcas un joprojām vakaros, pirms gulēt iešanas, “novelku brilles” 🙂

No draugiem ir daudz jautājumu par operāciju, iedrošinu, ka tiešām nav jābaidās.

Una Taal-Medvide, 2018

Pirmie vārdi sievai pa telefonu izejot uz ielas “Jūs redzat šitā VISU LAIKU?”
Fenomenāli. Paldies.

Andris Ševčenko

Esmu ļoti pateicīga un priecīga, ka spēru šo soli un uztaisīju lāzerkorekciju! Pēc dzemdībām ļoti krita redze 😞
Vīrs veselu gadu uzstāja, līdz beidzot uztaisīju lāzerkorekciju, un par to esmu ļoti pateicīga Dr.Lūkina klīnikai – arī par konsultācijām, pēcoperāciju konsultācijām un pārbaudēm. Tagad staigāju bez brillēm, un esmu ļoti gandarīta par klīnikas darbu, ka varu dzīvot bez brillēm, vadīt automašīnu un dzīvot bez kaut kādiem sarežģījumiem, ka es kaut ko neredzu!
Man bija ļoti liels mīnuss, bet tagad ir 100% redzamība! Paldies Jums! ❤️

Maksi Zanna

1 2 3

Tava atsauksme

Pievienot foto

Atnāc uz konsultāciju, mēs pastāstīsim vairāk

Piesakies konsultācijai