Klīnikas vadītājs Dr. Fēlikss Lūkins
A A A
Māris Mihelsons, mūziķis

Tas bija apmēram ap 1992. gadu, kad pirmo reizi iznācu no optikas veikala Basteja bulvārī ar muti smaidošu līdz ausīm. Pēkšņi lietām visapkārt bija uzradušās detaļas- kokiem tādas smukas lapas un zāle arī vairs nebija viendabīgs paklājs. Kas bija noticis? Biju iegādājies kontaktlēcas:)

Un nupat oktobrī notika kas stipri līdzīgs. Esmu uz sevis izmēģinājis acu lāzeroperāciju. Un mana mute atkal nemitīgi ir līdz ausīm:)))

Tas brīdis, kad drīkst atvērt acis pēc operācijas ir kaut kas nesaprotams, nedrošs, bet tajā pat laikā fantastisks. Tev nav kontaklēcu, nav briļļu, bet Tu skaidri redzi tos dažādos virzienos saliktos C burtus. Katrs, kurš jelkad ir bijis pie acu ārsta zinās šo jautro tabulu, kur augšā ir kādi 3 lieli C un tad uz leju ar katru rindu aizvien mazāki kā skudriņas c c c c burtiņi. Esi gatavs apķert jebkuru sev tuvumā aiz prieka.

Bet tas ir tikai sākums. Tagad ir pagājuši apmēram 3 mēneši pēc šī notikuma un ziniet- bilde paliek arvien skaidrāka un krāsaināka!!!:))

Ir TIK labi no rīta (naktī/dienā/vakarā) atvērt acis un atkal sajust prieku no tā, ka var redzēt neieliekot lēcas, vai nemeklējot- kur gan atkal ir aizkritušas brilles...!!!

Lai jums prieks un veselība!
Un paldies vēlreiz Fēliksam un komandai!

Māris Mihelsons
20.01.2009

Lasīt pārējās atsauksmes

 
 

Piesakies BEZMAKSAS telefonkonsultācijai par redzes korekcijas operāciju!

Uzzini atbildes uz visiem Tevi interesējošiem jautājumiem!

 
Pieteikuma forma
LV EN RU