Dr. Aivars Tihonovs, plastikas ķirurgs
A A A

Atsauksmes

Baiba Besere

Labdien, šodien darba vietā kolektīvi izgājām ikgadējo veselības pārbaudi, kuras ietvaros bija arī redzes pārbaude. Centīšos nocitēt speciālista un manas sarunas fragmentu. Speciālists: vai lietojat brilles? Es: Nē S: vai kādreiz ir bijušas? Es: jā S: vai bijusi redzes korekcija? Es: jā S: kad? Es: pirms 6 gadiem S: kur? Es: pie Lūkina S: malacis! Notiek pārbaude- labā, kreisā acs- apakšējās rindas nolasītas, spiediens pārbaudīts, sūdzību nekādu. Speciālists: apsveicu, jums ir perfekta redze! Lai arī laiks pagājis, gandarījums par paveikto saglabājas! Paldies vēlreiz! Baiba

Agnese

Briedu šai operācijai 3 gadus! Trīsreiz izgāju pilno redzes pārbaudi, bet... nevarēju saņemties! 2014. gada decembrī visi apstākļi sakrita tā, ka atteikties vairs nebija iespējams.

Bija ļoti, ļoti bail, bet tagad varu, roku uz sirds liekot, teikt – tas ir tāds štrunts! Pilnīgs štrunts! Man šķiet, ka uz operācijas galda biju 5 sekundes! J

Vizīte pie higiēnista (nevis zobārsta!) ir pat nepatīkamāka.

Ļoti uzticējos un ticu Dr. Lūkinam, tāpēc, ieraugot dakteri, iestājās pilnīgs miers un pārliecība! Prieks, ka mēs abi labi sapratāmies un es Jums neapgrūtināju darbu stresojot.

Nožēloju tikai vienu – ka nesaņēmos agrāk!

 

Ļaujieties, uzticieties un ziniet – operācija ir pilnīgs štrunts!

Visu redzošā Agnese

Operācija veikta: 29.12.2014.

 

 

 

Anete Miķelsone

Milzum liels paldies Dr. Lūkinam un pārējam klīnikas personālam par rūpēm, lielisko attieksmi un profesionalitāti. Es ilgi gaidīju to dienu, kad beidzot varēšu atbrīvoties no brillēm un kontaktlēcām. Protams, jo tuvāk nāca operācija, jo lielāks bija satraukums...bet veltīgs. Operācija ir pilnīgi bez sāpēm, bet rezultāts redzams uzreiz pēc operācijas. Tagad redzu daudz skaidrāk nekā jebkad, nēsājot brilles vai lēcas. Beidzot varu nēsāt saulesbrilles un nesatraukties par ziemā aizsvīdušiem briļļu stikliņiem vai saplēstām brillēm. Labākā dāvana sev, universitāti absolvējot. Paldies!

Operācija veikta: 24.07.2014.

Apolonija Škuškavniece

Mums šī klīnika ir zināma, pateicos par veiksmīgi operētajām actiņām manai mammai A.Škuškavnikai. Šogad svinēsim 90 gadu jubileju. Viņa dzīvo pilnvērtīgu dzīvi pašlaik laukos.

Ar cieņu
meita A. Škuškavniece

Inese Radus

Dzīve nu rādās pavisam citās krāsās. Esmu ļoti pateicīga Dr. Lācim par operāciju. Paldies personālam par iedrošinājumu un vēlāk par jauko attieksmi operācijas laikā un pēc operācijas. Šis pavasaris būs pavisam savādaks ka citi iepriekšejie. Paldies.

Operācija veikta: 26.02.2014.

Aiga Ķestere

Ir pagājuši 6 gadi... Ir jau aizmirsies, kā bija pirms tam...Manas acis jūtas lieliski! Paldies, ka jūs iedvesmojāt mani. Bija bail, ļoti, ļoti bail, bet es jūtos lepna, ka uzdrošinājos!!! Un tagad tik varu pasmieties par visām tām likstām no manas dzīves, kā pazūd brilles tieši tad, kad steidzīgi jābrauc pie stūres, tad,iegādājoties kontaktlēcas, vienai acij tā sāk grauzt tieši visnepiemērotākajā brīdī. Un tad es sev stingri pateicu STOP - GRIBU DZĪVI JAUNĀ KVALITĀTĒ!!! Paldies jaukajam klīnikas kolektīvam!!!

Operācija veikta: 28.03.2008.

Intars.Voskans

Vēlos pateikties Dr.Lūkinam un viņa ārstu komandai par veikto 2012.gada redzes korekcijas operāciju un 2013.gada reoperāciju. Redze ir ļoti jūtami uzlabojusies. Sirsnīgs paldies!!!

Jana Sopina

Liels paldies Dr.Lūkinam!!! Tagad redzu pasauli pa jaunam – atklāju tik daudz jaunu krāsu un formu; pasaule ir daudz krāšņāka nekā likās pirms tam

Operācija bija 25.05.2012 – šo datumu atcerēšos un dievināšu vienmēr. Personāls ir ļoti atsaucīgs. Operāciju veica Dr.Lūkins – nekāda stresa, tikai miers un pozitīvas emocijas. Milzīgs paldies no visas sirds.

Jānis un Aiga Virsnīši

Kad gaisma ir manī, tad visa apkārtne top gaišāka.

Jūs atgriezāt pasauli – es redzu cilvēku acis! – Aiga

Mākoņiem ir arī maliņa! – dēls Jānis.

PALDIES!

Laipnībai, iejūtībai, sirsnībai, atsaucībai, profesionalitātei, atbalstam un mīlestībai, kas strāvo no ikviena Jūsu kolektīvā!

Paldies par mieru un augstu kompetenci, kas ir Dr.Lāča kungā. Lai Jums viss izdodas!

Īpašs sirsnīgs sveiciens Zanei!

Operācija veikta: 08.06.2012., 24.10.2012

.

Es atkal redzu! Paldies Jums visiem par manas redzes atgriešanu! Varēšu baudīt ziemas priekus bez sasvīdušām brillēm! Vēlreiz paldies!

10.10.2012.

 
 

Piesakies BEZMAKSAS telefonkonsultācijai par redzes korekcijas operāciju!

Uzzini atbildes uz visiem Tevi interesējošiem jautājumiem!

 
Pieteikuma forma
LV EN RU