Dr. Vineta Aizkalne
A A A

Redzes korekcija ar lāzeru

Sagatavošanās
Pirms operācijas Jums acīs tiks iepilināti anestezējoši pilieni, līdz ar to operācijas laikā Jūs nejutīsiet sāpes.

Operācijas gaita

Operācija abām acīm ilgst, apmēram, 15 minūtes, bet lāzera iedarbība uz katru aci ir tikai dažas sekundes. Operācijas sākumā acu plakstiņi tiek nofiksēti ar plakstiņplētēju, lai Jums nebūtu jāsatraucas par acu mirkšķināšanu operācijas laikā.

Lai sāktu redzes korekcijas operāciju, ķirurgs izmanto visprecīzāko instrumentu – mikrokeratomu. Mikrokeratoms tiek uzlikts uz ansetezētās acs, un ar tā palīdzību tiek izveidots atloks no radzenes audiem jeb "vāciņš", lai sasniegtu radzenes vidu (šie ir tie audi, uz kuriem iedarbojas lāzers, lai koriģētu refrakcijas kļūdu). TRANS-EPI LASIK metodē vāciņš netiek veidots vispār.

Nepareizs radzenes izliekums ir tas, kas Jums neļauj skaidri redzēt bez brillēm. Uz radzenes audiem iedarbojoties ar lāzeru, mēs iegūstam pareizu radzenes izliekumu, kas Jūs tālākajā nākotnē atbrīvos no brillēm. Šis process ir ļoti īss un, galvenais, - nesāpīgs. Mūsu klīnikā izmantojam visjaunākās tehnoloģijas – pašlaik ātrāko ekscīmertipa lāzeru WaveLight EX500, kas nodrošina drošību, precizitāti un izcilu rezultātu.

Pēc lāzeriedarbības uz radzenes audiem, operācijas beigās, "vāciņš" rūpīgi un precīzi tiek novietots atpakaļ sākotnējā vietā, un uzreiz pēc tam sākas dzīšanas process. 

Aprūpe pēc operācijas

Aprūpe pēc operācijas ir tik pat svarīga kā pati operācija. Pēc operācijas Jūs vienu līdz divas stundas atpūtīsieties mūsu klīnikas speciāli izveidotā telpā, kur gulēsiet, turot acis pievērtas, jo pēc operācijas acis būs kairinātas un ļoti jutīgas pret gaismu, šī sajūta parasti izzūd pēc 24 stundām.

 

Noskaidrot citu Jūs interesējošo informāciju par redzes korekcijas operāciju, tās metodēm un citiem klīnikas pakalpojumiem Jūs varat, zvanot pa tālruni + 371 67 288 180 vai aplūkojot www.acuklinika.lv attiecīgās sadaļas.

 
 

Piesakies BEZMAKSAS telefonkonsultācijai par redzes korekcijas operāciju!

Uzzini atbildes uz visiem Tevi interesējošiem jautājumiem!

 
Pieteikuma forma
LV EN RU