Dr. Aivars Tihonovs, plastikas ķirurgs
A A A

WaveLight EX500 lāzers

WaveLight® EX500 lāzers - efektīvai un drošai redzes korekcijai.

Dr. Lūkina acu klīnikā redzes korekcijas operācijas tiek veiktas ar pasaulē ātrāko un Baltijas reģionā vienīgo eksimerlāzeru WaveLight EX500.

Jaunākā WaveLight® eksimerlāzera sistēma ir nākamais solis pārbaudītās ALLEGRETTO WAVE® eksimerlāzera tehnoloģijas attīstībā, kas apvieno daudz jaunu funkciju ātrai un drošai redzes korekcijai. PerfectPulse tehnoloģija garantē augstu precizitāti un drošību, ļaujot sasniegt optimālus ārstēšanas rezultātus.

EX500 Side View2.gif

WaveLight EX500 piešķirts ASV Pārtikas un medikamentu kontroles dienesta FDA sertifikāts. Vairāk info par FDA sertifikātu šeit!

WaveLight® EX500 darbojas ar ātrumu 500 Hz un ir ātrākais eksimerlāzers pasaulē. Paaugstināta efektivitāte, ko rada WaveLight® algoritms un ātrāka lāzera galviņas darbība, nodrošina mazāku radzenes audu dehidratāciju ārstēšanas laikā, mazāku jutīgumu pret pacienta kustībām, padarot procedūru pacientam ērtāku un nodrošinot optimālus rezultātus.

• Uzlabota stara ceļa tehnoloģija.

• Daudzdimensionāla 1050 Hz tipa acs kustību izsekošanas ierīce (sinhronizēta ar eksimerlāzeru) ar 2 milisekunžu laika aizturi.

• Optiskās zemas koherences reflektometrijas (OLCR) pahimetrs uz interferometra bāzes radzenes biezuma mērīšanai un kontrolei pirms un pēc ablācijas, kā arī tās laikā.

• Pahimetrijas un ārstēšanas dati tiek dokumentēti, izmantojot automātisko žurnālfailu saglabāšanas sistēmu, kas uzlabo slimības vēstures datu pārvaldību.

• Moderns operāciju mikroskops, kas apvieno datu projicēšanas funkciju un elektroniskas bezpakāpju tālummaiņas funkciju, kā arī attēlo pacienta informāciju, acs kustību izsekošanas ierīces datus, pahimetra signāla kvalitāti un lāzera statusa ziņojumus.

• Apgaismojuma apstākļiem pielāgojama augstas izšķirtspējas videokamera, kuras darbību nodrošina galvaniski izolēts barošanas avots, ļauj dokumentēt un novērot operācijas gaitu.

• Visas WaveLight sistēmas, ieskaitot eksimerlāzeru WaveLight® EX500 un  diagnostikas iekārtas Dr. Lūkina acu klīnikā, ir savienotas WaveNet datortīklā, lai nodrošinātu nepārtrauktu visu pacientu datu, kā arī ārstēšanas un diagnostikas parametru tālāknodošanu.

 

 
 

Piesakies BEZMAKSAS telefonkonsultācijai par redzes korekcijas operāciju!

Uzzini atbildes uz visiem Tevi interesējošiem jautājumiem!

 
Pieteikuma forma
LV EN RU