Dr. Vineta Aizkalne
A A A

LASIK jubilejas gads!

2010. gads ir redzes korekcijas operācijas LASIK metodes gads. Grieķu oftalmologs Dr. Ioannis Pallikaris bija pirmais ķirurgs, kas Eiropā 1990. gadā pielietoja LASIK redzes korekcijas operācijas metodi, tas ir, metodi „ar vāciņu”.

Ir pagājuši jau 20 gadi, un LASIK metode ir attīstījusies un kļuvusi par vispopulārāko metodi, ko pielieto acu lāzerķirurģijā.

Ik gadu tiek veiktas ap 3,5 milj. LASIK operāciju, kas, neapšaubāmi, ir augstas pacientu apmierinātības un teicama rezultāta rādītājs.

Ar gadiem LASIK metode ir tikusi pilnveidota ar īpašiem viļņu frontes (Wavefront) un radzenes topogrāfijas mērījumiem. Šie mērījumi nodrošina rūpīgu operācijas pielāgošanu katram pacientam, vēl vairāk – dati tiek iegūti arī katrai acij atsevišķi, kas nodrošina vislabāko iespējamo operācijas iznākumu.

Dr. Lūkina acu klīnikā veiktas jau vairāk kā 7000 redzes korekcijas operāciju, kas nozīmē, ka arī mūsu klīnikas pacienti var priecāties par šo jubilejas gadu un vērtību, ko sabiedrībai ir sniedzis Dr. Pallikaris 1990. gadā.  

Tiem, kas vēl domā par šo operāciju... varbūt tieši šis ir gads, kad to izdarīt?

 
 

Piesakies BEZMAKSAS telefonkonsultācijai par redzes korekcijas operāciju!

Uzzini atbildes uz visiem Tevi interesējošiem jautājumiem!

 
Pieteikuma forma
LV EN RU