Liene, ainavu arhitekte
A A A

IZSLUDINĀM PAVASARA GAIDĪŠANAS KONKURSU!

Saņem bezmaksas pirmsoperācijas izmeklēšanu un sagatavošanu operācijai, kā arī DĀVANU KARTI redzes korekcijas operācijai 400 euro vērtībā.


Lai piedalītos konkursā, atsūti savu fotogrāfiju, kurā parādi, cik ļoti Tev ir apnikušas savas brilles. Fotogrāfija tiks publicēta klīnikas Facebook.com un Draugiem.lv lapā. Fotografija, kura saņems visvairāk Like un Share, būs konkursa uzvarētāja.


Fotografiju lūdzu sūtīt: info@acuklinika.lv


Konkurss noslēgsies 31.03.2016.

 

pavasaris.jpg


Dr. Lūkina acu klīnika sevi ir pierādījusi, kā viena no vadošajām acu klīnikām Latvijā jau vairāk kā trīspadsmit gadus. Mēs specializējamies tieši redzes korekcijas operācijās.

12 minūtes - tik īss brīdis ir nepieciešams, lai aizmirstu par brillēm un kontaktlēcām uz visiem laikiem un sāktu jaunu, kvalitatīvu dzīvi...

Redzes korekcijas operāciju veicam ar Baltijā vienīgo eksimerlāzeru WaveLight EX500.

Jaunākā WaveLight® eksimerlāzera sistēma ir nākamais solis pārbaudītās ALLEGRETTO WAVE® eksimerlāzera tehnoloģijas attīstībā, kas apvieno daudz jaunu funkciju ātrai un drošai redzes korekcijai. PerfectPulse tehnoloģija garantē augstu precizitāti un drošību, ļaujot sasniegt optimālus ārstēšanas rezultātus.

Nodrošinām labāko pēcoperācijas servisu - visas nepieciešamās vizītes pēc operācijas pirmo gadu, ir bezmaksas, kā arī visu mūžu gaidīsim savus pacientus reizi gadā uz bezmkasas redzes pārbaudi - serviss mūža garumā - JO MUMS RŪP JŪSU REDZE

Visas vizītes, zāles, kas jālieto vismaz 7 dienas pēc operācijas, iekļautas operācijas cenā.

Kā arī piedāvājam bezprocentu kredītu uz 12 mēnešiem - nepārmaksā nevienu centu un pieteikumu aizpildi vizītes dienā tepat klīnikā ( pieteikums tiek izskatīts 1-2 stundu laikā)!

Zvani 67288180 - mēs labprāt atbildēsim uz visiem Taviem jautājumiem!

 
 

Piesakies BEZMAKSAS telefonkonsultācijai par redzes korekcijas operāciju!

Uzzini atbildes uz visiem Tevi interesējošiem jautājumiem!

 
Pieteikuma forma
LV EN RU