Dr. Aivars Tihonovs, plastikas ķirurgs
A A A

Klīnikas vadītājs Dr. Fēlikss Lūkins

Klīnikas vadošais acu ķirurgs Fēlikss Lūkins ir ārsts jau ceturtajā paaudzē. Dinastijas aizsācējs arī bija Fēlikss Lūkins, turklāt arī acu ārsts.

Medicīnu studējis Latvijas Medicīnas akadēmijā (Rīgas Stradiņa universitāte). Acu ārsta ķirurga specializāciju apguvis Latvijas Universitātes Medicīnas pēcdiploma izglītības institūtā, bet rezidentūras apmācību - 7. klīniskās slimnīcas 18. nodaļā, kuras laikā patstāvīgi veicis dažādas sarežģītības acu operācijas (kataraktas, glaukomas u.c.).

Izglītību papildinājis un praktizējies pasaules vadošajās acu klīnikās - Jeila Universitātes acu klīnikā (ASV) un Vircburgas Universitātes acu klīnikā (Vācija).

Refraktīvo ķirurģiju apguvis Lielbritānijā, Londonas Moorfield Acu hospitālī, kā arī vairākās privātklīnikās Vācijā un Igaunijā.

Kopš 2004. gada Dr. Lūkins ir Eiropas Kataraktas un refraktīvās ķirurģijas biedrības biedrs, bet no 2008. gada arī Amerikas kataraktas un refraktīvās ķirurģijas sabiedrības biedrs.

Pašreiz strādā divās Latvijas un Lietuvas acu privātklīnikās, ik gadu veicot vairāk kā 1500 redzes korekcijas operācijas ar ekscīmertipa lāzeriekārtām.

Specializācija - refraktīvā, acu plastiskā un kataraktas ķirurģija.

 
 

Piesakies BEZMAKSAS telefonkonsultācijai par redzes korekcijas operāciju!

Uzzini atbildes uz visiem Tevi interesējošiem jautājumiem!

 
Pieteikuma forma
LV EN RU