Aija, redaktore
A A A

Dr. Lija Karlsone

Dr. Lija Karlsone darbu Dr. Lūkina acu klīnikā uzsāka jau 2003. gadā, - tātad mūsu komandas sastāvā ir kopš klīnikas dibināšanas.

Dr. Karlsone absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmiju, vēlāk saņēma maģistra grādu Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultētes optometrijas programmā, kā arī apguva Latvijas Universitātes Medicīniskās pēcdiploma izglītības institūta rezidentūras programmu oftalmoloģijā.

Dr. Karlsone piedalījās pieredzes apmaiņas programmā acu privātklīnikā ASV, apguva teorētisko un praktisko programmu refraktīvajā ķirurģijā Carl Zeiss Meditec centrā Vācijā, kā arī apmeklēja 12. Eiropas oftalmologu kongresu Zviedrijā.

Vairākus gadus strādājusi par optometristi Pasaules Optikas veikalu tīklā, kur guvusi vērtīgu pieredzi, koriģējot redzi ar brillēm un kontaktlēcām.

Ņemot vērā īpašo interesi par redzes korekcijas iespējām, viņai dabisks solis šķitis turpināt iesākto darbu modernākā jomā - redzes korekcijā ar ekscīmerlāzeru, kur varētu izmantot gan savas optometrijas zināšanas, gan acu ķirurga iemaņas.

Pašreiz Dr. Karlsone strādā – Rīgas Austrumu slimnīcā par neirooftalmoloģi un Dr.Lūkina acu klīnikā. Dr. Lūkina klīnikā veic plašas redzes pārbaudes, kā arī acu slimību diagnostiku un to ārstēšanu.

Specializējusies refraktīvajā ķirurģijā un neirooftalmoloģijā.

 
 

Piesakies BEZMAKSAS telefonkonsultācijai par redzes korekcijas operāciju!

Uzzini atbildes uz visiem Tevi interesējošiem jautājumiem!

 
Pieteikuma forma
LV EN RU